ویلای لاجون

استان گیلان ،لاهیجان ،گردکوه
فاصله از لاهیجان حدود 8 کیلومتر
امکانات برای 9 نفر
3 اتاق خواب
1 واحد مستقل
بدون سرویس غذا
ویلا ی لاجون در لاهیجان واقع در استان گیلان. وقتی به لاهیجان سفر می کنید و در طول روز از مزارع زیبای چای و برکه های آرامِ وسط جنگل های انجیلی دیدن کردید ، سزاوارِ یک اقامت رویایی هستید تا این یک تجربه ی فوق العاده از یک سفر برای شما باشد ؛ کلبه لاجون با رنگِ آبی خود به شما آرامش می دهد و یک زندگیِ اصیل گیلانی را به شما هدیه می دهد . یک عمارت دو طبقه گیلانی که شامل یک اتاق در طبقه پائین و دو اتاق در طبقه بالا می باشد . آشپزخانه با تمامی امکانات در طبقه پائین قرار دارد. حمام و سرویس بهداشتی در طبقه پائین و پارکینگ برای سه ماشین فضا دارد . این عمارت دارای تمامی امکانات و تجهیزات برای 12 نفر است . از کلبه لاجون شما میتوانید به برکه ای در همان نزدیکی در وسط جنگل بروید و آرامش خود را تکمیل تر کنید . در روستا بدلیل جمعیت کم هیچ سوپر مارکت و نانوایی وجود ندارد و خرید مایحتاج غذایی از شهر انجام می شود.

نمایش بیشتر

مشخصات و امکانات


قوانین اقامتگاه

  • استعمال دخانیات در این مکان ممنوع است.
  • همراه داشتن مدارک شناسایی الزامی است.
مطلع بودن از قوانین اقامتگاه الزامی است.
قوانین استرداد وجه

طبق قوانین استرداد منطبق با دستورات فعالیت دهگردی، فرد رزرو کننده می‌تواند تا قبل از زمان تحویل کلبه، درخواست استرداد داشته باشد که با شرایط زیر وجه قابل برگشت خواهد بود.

نظر میهمان


سیده زهرا مرتضوی

1399/05/13
ما به همراه دوستان چند شب در این ویلا اقامت داشتیم
از نظر مکانی خیلی زیباست دسترسی عالی و در جای زیبایی قرار گرفته است حیاط بسیار زیبایی دارد رفتار صاحبخانه بسیار خوب و پسندیده بود ولی چند تا ایراد اساسی داشت که ترجیح میدهم عنوان کنم اول اینکه سرویس بهداشتی و حمام بسیار کوچک و تنگ بود جوریکه بچه های ما مجبور شدن از سرویس بهداشتی های عمومی بیرون استفاده کنن و دوم اینکه اتاق ها خیلی کوچک بودند و از آنجایی که کلا سالن نداشت و همین سه اتاق را داشت ,جمع 9نفر تو یه اتاق جا نمیشد و برای خواب هم هر اتاق بیشتر از دونفر جا نداشت. در آخر اینکه از میزبان خواهش میکنم عکس از حمام و سرویس بهداشتی حتما گذاشته شود
باتشکر.
0
هزينه هرشب اقامت از 555,000 تومان
تعداد نفرات
نام و نام خانوادگی
کد ملی
موبایل

پیشنهادات مشابه