ویلای پردیسان

استان گلستان ،علی آباد کتول ،بالاچلی
فاصله از علی آباد کتول حدود 30 کیلومتر
امکانات برای 8 نفر
1 اتاق خواب
1 واحد مستقل
بدون سرویس غذا
روستای بالاچلی در علی آبادکتول یک نقطه ی خاص از طبیعت است ، خانه های خان و رعیتی و زندگیِ خاص مردم روستایی در اینجا حال و هوای عجیبی دارد. اگر بدنبال استراحتی آرام در یک روستای بکر و دست نخورده هستید اینجا بهترین گزینه است . این کلبه در این روستا محلی مناسب از نظر امکانات و دسترسی است برای استراحت شما. خانه ای با تمامی امکانات رفاهی در وسط روستایی بکر . دسترسی به شهر از طریق جاده آسفالته ، دسترسی به بقالی در نزدیکی خانه و غذای محلی و ارگانیک از خانواده های همسایه . در این روستا بدلیل ییلاقی بودنش و نداشتن ساکنین ثابت امکانات زیادی وجود ندارد و برای خرید مایحتاج غذایی از راهنمای محلی کمک بگیرید و قبل از حرکت به سمت روستا از شهر یا روستای محمدآبادکتول خریدتان را انجام دهید (شماره تلفن سوپرمارکت تلفنی در روستا 09119679364 ) . برای رسیدن به کلبه راهنمای محلی از مرکز شهر تا روستا شما را هدایت می کند و در طول اقامت شما راهنما مسئول پیگیری تمامی اتفاقاتی ست که در کلبه پیش می آید و با یک تلفن مشکل شما را برطرف خواهد کرد.

نمایش بیشتر

مشخصات و امکانات


قوانین اقامتگاه

  • استعمال دخانیات در این مکان ممنوع است.
  • همراه داشتن مدارک شناسایی الزامی است.
مطلع بودن از قوانین اقامتگاه الزامی است.
قوانین استرداد وجه

طبق قوانین استرداد منطبق با دستورات فعالیت دهگردی، فرد رزرو کننده می‌تواند تا قبل از زمان تحویل کلبه، درخواست استرداد داشته باشد که با شرایط زیر وجه قابل برگشت خواهد بود.

نظر میهمان


بابک کاشی الحسینی

1399/03/21
محیطی زیبا، امن ، برای افرادی که علاقه به پیاده روی های طولانی در طبیعت دارند . ویلا با امکانات خوب ...
2

س.ق

1398/06/02
بسیار ویلای خوب و تمیزی بود. تشک ها و پتوها و بالشت ها بسیار تمیز بودن. وقتی ما رسیدیم، خود آقای شکری صاحب ویلا نبود، ولی مادرشون چند خونه اونورتر زندگی می کردن، در رو باز کردن برامون. همه چی فراهم شده بود برامون: هیزم، نفت، وسایل خواب و گرمایش. آب پرفشار و سرویس بهداشتی مناسب و تمیز بود. به هیچ وجه عکسای مناسبی تو این سایت بارگزاری نشده چونکه ما کلی با دیدن این عکسا شک داشتیم که بریم اینجا یا نه، ولی واقعیتش خیلی بهتره. البته لازم به ذکره که چندتا خونه روستایی در نزدیکی اینجا هست و محیط روستایی کاملا قابل حسه و گاهی ممکنه سر و صدایی هم باشه. این ویلا امنیت خیلی بالایی داره و محیط روستا بسیار امنه. در ضمن لباس گرم برای شب های تابستونی فراموش نشه.
3
هزينه هرشب اقامت از 280,000 تومان
تعداد نفرات
نام و نام خانوادگی
کد ملی
موبایل

پیشنهادات مشابه