چطوری باید کلبه یا ویلا رزرو کنم؟

برای رزرو کلبه، ویلا و اقامتگاه های بومگردی بعد از بررسی کامل مشخصات و امکانات و عکسها و همچنین مطالعه کامل قوانین رزرو و قوانین کنسلی در قسمت فرم رزرو اطلاعات خواسته شده را تکمیل کرده و درخواست رزرو بدهید. همکاران ما در بخش رزرو درخواست شما را بررسی کرده و تائید یا عدم تائید رزرو را برای شما ارسال خواهند کرد. تائیدیه رزرو شامل یک لینک اتصال به درگاه بانکی خواهد بود که رزرو شما را تکمیل خواهد کرد.

حتماً باید اطلاعات شخصی را وارد کنم؟

بله! وارد کردن اطلاعات شخصی هنگام رزرو امری الزامیست. به خاطر داشته باشید اطلاعات وارد شده در قسمت رزرو باید با مدارک ارائه شده هنگام تحویل کلبه، ویلای روستایی و یا اقامتگاههای بومگردی یکی باشد. در غیر اینصورت مکان اقامتی مربوطه به فرد تحویل داده نخواهد شد و یا در صورت بروز هرگونه مشکل برای فرد رزرو کننده و تصمیم به لغو رزرو با توجه قوانین و درخواست استرداد وجه، مبلغ واریزی عودت داده نخواهد شد.


توجه داشته باشید، دهگردی متعهد میشود از اطلاعات شخصی شما مانند شماره کد ملی و همچنین شماره کارت بانکی شما محافظت کند.

برای اقامت در کلبه ها و ویلاهای دهگردی چی با خودم بیارم؟

در هنگام رزرو به لیست امکانات و تجهیزات کلبه ها، ویلاها و اقامتگاه های بومگردی توجه کنید. تمامی فضاهای اقامتی دهگردی دارای امکانات لازم برای اقامت چند روزه است و نیازی نیست مهمان غیر از لوازم شخصی و مواد خوراکی چیزی با خود بهمراه ببرد.

تخفیف هم دارین؟

بله . بسیاری از کلبه ها و ویلاهای دهگردی از شنبه ها تا چهارشنبه درصدهای متغیری تخفیف دارند. همچنین در مناسبت های مختلف و یا رویدادهای خاص تخفیف هایی را اعلام می کنیم. اعمال تخفیف فقط با کد تخفیف هایی که برای شما ارسال می کنیم امکان پذیر است.

بعد از رزرو ، چطوری کلبه یا ویلا را تحویل بگیرم؟

بعد از رزرو قطعی شما در سایت شماره شما سفیر دهگردی ارسال شده و سفیر با شما تماس می گیرد و هماهنگی های نهایی جهت تحویل کلبه، ویلا و یا اقامتگاه بومگردی را با شما انجام می دهد. بسیاری از سفیرهای کلبه های دهگردی از مرکز شهر تا روستا شما را هدایت می کنند و کلبه را به شما تحویل می دهند و در طول مدت اقامت شما مسئول پیگیری اتفاقات و مشکلات احتمالی در کلبه ها هستند.

آیا اطلاعات کلبه و ویلاها که بر روی سایت قرار گرفته شده، درست بوده و قابل استناد است؟

اطلاعاتی که بر روی سایت قرار داده شده، بعد از بازدید و تائید کارشناسان دهگردی از کلبه ها و ویلاها تدوین شده و در سایت قرارداده شده است و کاملاً قابل استناد است .

آیا هر شخص میتواند برای دوستان و بستگان خود رزرو انجام دهد؟

بله، تنها با اعلام نام یکی از مسافرین به عنوان سرپرست میتوان رزرو اقامتگاه مورد نظر را انجام داد و در هنگام تحویل کلبه یا ویلا شخص مورد نظر کارت شناسایی خود را به نماینده ی دهگردی تحویل می دهد.

مبلغ درج شده و قابل پرداخت، کل هزینهای است که باید پرداخت کرد؟

بله ، در زمان رزرو 100 درصد مبلغ کل اجاره واریز می شود .

آیا میتوان زودتر از موعد مقرر به محل اسکان خود وارد یا دیرتر از زمان اعلام شده خارج شد؟

بله، در صورتی که قبل و از زمان ورود و بعد از زمان خروج شما میهمان دیگری رزرو نکرده باشد می توانید با هماهنگی با راهنمای کلبه، ویلا یا اقامتگاه بومگردی زمان ورود را مشخص کنید.